Telefón: 0905566570 | Predajňa: Krásnohorská 3, 851 07 Bratislava - Petržalka | Otváracie hodiny: Po-Pi: 10:00 - 18:00

Darčekové balenia

Bonsai ako darček aj s priloženým návodom na pestovanie a k tomu aj náradie na tvarovanie a pestovanie. Pestovateľ si môže pestovať a tvarovať bonsai podľa seba alebo podľa priloženého návodu.


Darčekové balenie s bonsajom do 30 €

Darčekové balenie s bonsajom do 30 €Darčekové balenie do 30 € obsahuje 3-ročný bonsaj, zabalený vo vkusnej darčekovej krabici s príslušenstvom. Môžete si vybrať z týchto druhov bonsajov: sagerecia, carmona, fikus, klinčekovec, operculicarya.

Darčekové balenie s bonsajom do 40 €

Darčekové balenie s bonsajom do 40 €V darčekovom balení do 40 € sa nachádza 5-ročný bonsaj, zabalený vo vkusnej darčekovej krabici s príslušenstvom. Môžete si vybrať z týchto druhov bonsajov: sagerecia, ficus, carmona, klinčekovec, operculicarya.

Darčekové balenie s bonsajom do 60 €

Darčekové balenie s bonsajom do 60 €Darčekové balenie do 60 € obsahuje 6-ročný bonsaj, zabalený vo vkusnej darčekovej krabici s príslušenstvom. Môžete si vybrať z týchto druhov bonsajov: sagerecia, carmona, ficus, zelkova, operculicarya.


Darčekové balenie s bonsajom do 80 €

Darčekové balenie s bonsajom do 80 €V darčekovom balení do 80 € sa nachádza 8-ročný bonsaj, zabalený vo vkusnej darčekovej krabici s príslušenstvom. Môžete si vybrať z týchto druhov bonsajov: sagerecia, ficus, carmona, klinčekovec, operculicarya.

Darčekové balenie s bonsajom do 110 €

Darčekové balenie s bonsajom do 110 €Bonsaj v darčekovom balení do 110 € je vo veku 10 rokov, zabalený vo vkusnej darčekovej krabici s príslušenstvom. Môžete si vybrať z týchto druhov bonsajov: klinčekovec, ficus, carmona, sagerecia, operculicarya

Darčekové balenie s bonsajom do 190 €

Darčekové balenie s bonsajom do 190 €V darčekovom balení do 190 € sa nachádza 16-ročný bonsaj, zabalený s podmiskou, hnojivom a časopisom Bonsaj - živé umenie. Môžete si vybrať z týchto druhov bonsajov: ficus, carmona, sagerecia, operculicarya.


Darčekové sady

Darčekové sadyDarčekové sady sú vhodné pre tých pestovateľov, ktorí už svoj bonsai majú. Nájdu v nich náradie, prípravky na ochranu a výživu, literatúru a iné príslušenstvo potrebné k pestovaniu bonsajov.

Darčekové balenie náradia a príslušenstva

Darčekové balenie náradia a príslušenstvaDarčekové balenie náradia a príslušenstva je vhodné pre tých pestovateľov, ktorí už svoj bonsai majú a tak si môžu svoj stromček pomocou náradia v darčekovom balení tvarovať, strihať a presádzať sami podľa seba.

Darčekové balenie hnojív

Darčekové balenie hnojívDarčekové balenie hnojív obsahuje rôzne prípravky na ošetrenie rastliny. Nakoľko bonsaj žije v obmedzenom priestore, dopĺňanie živín je veľmi dôležité.


Darčekové poukážky

Darčekové poukážkyDarčeková poukážka umožňuje obdarovať priateľov či rodinných príslušníkov. Darčekové poukážky sú v nominálnej hodnote 30 €, 50 €, 80 € a 100 €