Substráty

Substráty

Substrát je životne dôležitou súčasťou každého bonsaja. Na zaistenie výbornej kondície rastliny potrebujeme vhodný substrát. Tu nájdete všeobecne známe a preverené špičkové substráty na pestovanie bonsajov.


Aktuálna ponuka - Substráty

AKADAMA

AKADAMA

Akadema pochádza z Japonska. Je to substrát na báze ílu, v miske si uchová roky svoju štruktúru. Má granulovitú štruktúru. Jej výhodou sú zmeny farby, signalizujúce či je pôda vlhká, alebo suchá.

KANUMA

KANUMA

Kanuma pochádza z Japonska. Tento substrát sa používa, výhradne, na AZALKY a SATSUKI. Kanuma má, totižto, nízke pH (to znamená, že je kyslá). Azalkám takáto pôda veľmi vyhovuje. Dobre udržuje vlhkosť.

TERRABONSAI system

TERRABONSAI system

Terrabonsai je univerzálny miešaný substrát pre interierové a exteriérové bonsaje. V našej ponuke sa nachádza Terrabonsai v 1,5 l a 3 l balení.

KETO

KETO

Keto je špeciálny japonský substrát. Keto je rašelino - ílový tmel. Je to najvhodnejší substrát pre smreky a azalky.

KIRYU

KIRYU

Kiryu je granulový vulkanický substrát vhodný pre ihličnaté stromy. Tým, že má kyslejšie pH a bohatý obsah minerálnych látok podporuje ich zakorenenie a rast.

Substrát na bonsaje

Substrát na bonsaje

Špeciálne pripravený substrát vhodný na pestovanie a presádzanie bonsajov. Tento substrát je obohatený o základné živiny a stopové prvky.


Všeobecné obchodné podmienky