Keramika

Keramika

Katalóg bonsajových nádob, ktorý uvádzame ponúka široký výber misiek, rôznych druhov, tvarov, veľkostí a farieb. Hodia sa na rozličné štýly a rôzne druhy stromov. Na svetovom trhu vo výrobe hrnčiarskych výrobkov vedú japonci, pretože ich tovar je veľmi kvalitný, často ručne vyrobený. Najznámejšie a najrozšírenejšie sú výrobky z oblasti Tokoname. Iba nedávno sa stali dostupnými misky na bonsaj, ktoré majú rovnakú kvalitu a pochádzajú od keramikárov zo Slovenska, Čiech a pod.


Aktuálna ponuka - Keramika

Japonská keramika

Japonská keramika ()

Japonská keramika je na svetovom trhu na poprednom mieste, pretože majú veľmi kvalitný tovar a vo veľkom dodávajú ručne vyrábané misky na bonsai. Misky si môžete vybrať zo širokej ponuky rôznych veľkostí, farieb a tvarov.

Kórejská keramika

Kórejská keramika ()

Kórejský keramikári sa inšpirovali klasickou formou výroby misiek na bonsai, ktorá pochádza z Číny a Japonska. Misky na bonsai sa vyrábajú z ušľachtilých materiálov a preto sú dokonalé a veľmi kvalitné.

Keramika Tokoname

Keramika Tokoname ()

Keramika Tokoname pochádza z Japonska, z oblasti Tokoname. Táto keramika je vyrábaná perfektnou technikou, aj preto je na svetovom trhu najznámejšia a najrozšírenejšia.

Keramika Yixing

Keramika Yixing ()

Keramika Yixing má pôvod v Číne. Táto keramika je vyrábaná tradičnou čínskou technikou, preto je veľmi špecifická. Misky na bonsaj sa vyrábajú ručne z kvalitnej hrnčiarskej hliny a kvalitou sú na veľmi vysokej úrovni.

Slovenská keramika

Slovenská keramika ()

S výrobou keramiky na Slovensku sa začalo koncom osemdesiatych rokov, keď sa vo väčšej miere rozšírilo pestovanie bonsajov. V našej ponuke sú misky zaujímavých tvarov, rôznych rozmerov a farieb.

Plastové misky

Plastové misky ()

Z plastových misiek ponúkame dve veľkosti misiek aj s podmiskami. Ďalej ponúkame samozavlažovacie plastové stolíky, a plastové podmisky.

Keramické podmisky

Keramické podmisky ()

Keramická podmiska je vhodným doplnkom pod bonsajovú misku, a to nielen z estetického ale aj praktického hľadiska. V našej ponuke sa nachádzajú podmisky Yixing, ktoré sú vyrábané tradičnou čínskou technikou.

Čínska keramika

Čínska keramika ()

Čínska keramika je vyrábaná tradičnou čínskou technikou.Tieto misky na bonsaj sa vyrábajú ručne z kvalitnej hrnčiarskej hliny a sú veľmi kvalitné.


Všeobecné obchodné podmienky