Ezoterika

Ezoterika

Z našej bohatej ponuky ezoterických predmetov si môžete vybrať rôzne druhy sviečok, zvonkohier, vonných tyčiniek, ktoré slúžia na ochranu pred zlými silami a očistia priestor od negatívnej energie. Ponúkame aj relaxačné guličky, ktoré podporujú fyzické a psychické zdravie. V našej pestrej ponuke sa nachádzajú aj stojančeky na vonné tyčinky.


Aktuálna ponuka - Ezoterika

Sviečky

Sviečky ()

Sviečky Jing Jang slúžia na privolanie dobrej energie hlavne na tmavšie miesta, ale zároveň aj na ochranu pred zlými silami. V našej ponuke sa nachádzajú sviečky rôznych druhov, veľkostí, vôní a farieb.

Vonné tyčinky a stojany

Vonné tyčinky a stojany ()

Vonné tyčinky, ktoré sa nachádzajú v našej pestrej ponuke sú špeciálne ručne vyrábané a obsahujú kvalitné prírodné zložky ako bylinky aromatické korienky, korenia a prírodné oleje. Ďalej ponúkame stojančeky na vonné tyčinky.

Zvonkohry

Zvonkohry ()

Zvonkohry a zvončeky skvelo očistia priestor od negatívnej energie a ochraňujú nás pred zlými silami. V našej bohatej ponuke sa nachádzajú mosadzné zvonkohry a zvončeky rôznych veľkostí a tvarov.

Relaxačné guličky

Relaxačné guličky ()

Čínske relaxačné guličky sú tradičným výrobkom Číny. Podporujú návrat fyzického a psychického zdravia, podporujú rozvoj mozgových funkcií a činnosť vnútorných orgánov.


Všeobecné obchodné podmienky