Ihličnany do interiéru

Ihličnany do interiéru

Interiérové ihličnany sú vhodné pre celoročné pestovanie v byte a ich pôsobivý vzhľad vynikne v keramických nádobách. Tieto rastliny vylučujú silice a éterické oleje do ovzdušia čím prispievajú k zlepšeniu bytového prostredia.


Aktuálna ponuka - Ihličnany do interiéru

Stredomorská borovica pínia

Stredomorská borovica pínia (Pinus pinea)

Borovica pínia je krásny bytový bonsaj. Tvarovaním je možné vytvoriť efektívnu, široko rozloženú dáždnikovú korunu. Vhodný pre celoročné pestovanie v byte, kde vylučuje do ovzdušia silice a éterické oleje s priaznivým účinkom.

Borovica karibská

Borovica karibská (Pinus caribaea)

Teplomilná borovica karibská je vhodná aj pre celoročné pestovanie v byte. Ihličie je pomerne dlhé, tuhé a temne zelené. Pôsobí ako významný biologický filter dezinfikujúci ovzdušie.

Borovica hviezdicová

Borovica hviezdicová (Pinus pinaster)

Veľmi dekoratívna prímorská borovica hviezdicová so silnou vôňou miazgy. Uvoľňovaním silíc do ovzdušia prispieva k zlepšeniu bytového prostredia. Uspokojí sa aj s najjednoduchšou pôdou.

Borovica halepská

Borovica halepská (Pinus halepensis)

Borovica halepská je krásny bytový bonsaj. Tvarovaním je možné vytvoriť efektívnu, široko rozloženú dáždnikovú korunu. Vhodný pre celoročné pestovanie v byte, jeho pôsobivý vzhľad vynikne v keramických nádobách.


Všeobecné obchodné podmienky